We spelen naast onze theatershow 'DICHTERBIJ', ook reguliere concerten:

 

Vrijdag 14 oktober 2022, 20.00 uur: Culinair Podium Lewinsky via Het Bolwerk Sneek

Zondag 13 november 2022: De Amer Amen

Zondag 27 november 2022, 15.00 uur: Podium van Zaamslag Zaamslag

 

 

 

Speellijst Dichterbij  2022/2023

27-08-2022 20:30 Luyksgestel Openluchttheater De Hunnebergen  www.hunnebergen.com
24-09-2022 20:15 Zuidhorn Cultureel Centrum Zuidhorn  www.cczuidhorn.nl
07-10-2022 20:30 Eindhoven Parktheater Eindhoven  www.parktheater.nl
21-10-2022 20:30 Tilburg Theaters Tilburg www.theaterstilburg.nl 
22-10-2022 20:00 Krimpen aan den IJssel De Tuyter www.cwpkrimpen.nl
28-10-2022 20:15 Hardenberg De Voorveghter  www.voorveghter.nl
29-10-2022 20:00 Kerkrade Theater Kerkrade www.plt.nl
04-11-2022 20:00 Bergen op Zoom Theater den Enghel  www.theaterdenenghel.nl
11-11-2022 20:00 De Meern (Utrecht) Podium Hoge Woerd www.podiumhogewoerd.nl
18-11-2022 20:15 Heesch De Pas www.de-pas.nl
19-11-2022 20:00 Zaltbommel SCC de Poorterij  www.de-poorterij.nl
25-11-2022 20:15 Dronten De Meerpaal  www.meerpaal.nl
26-11-2022 20:15 Soest Theater Idea  www.ideacultuur.nl
06-01-2023 20:30 Schijndel Spectrum Podium Schijndel  www.blauwekei.nl
07-01-2023 20:15 Roosendaal De Kring www.dekringroosendaal.nl
13-01-2023 20:15 Boxtel Podium Boxtel www.podiumboxtel.nl
14-01-2023 20:15 Ede Cultura  www.cultura-ede.nl
19-01-2023 20:30 Utrecht Stadsschouwburg Utrecht www.ssbu.nl
21-01-2023 20:15 Wijchen Theater 't Mozaïek  www.mozaiekwijchen.nl
22-01-2023 15:00 Rijswijk de Rijswijkse Schouwburg  www.rijswijkseschouwburg.nl
26-01-2023 20:15 Helmond Het Speelhuis  www.theaterspeelhuis.nl
27-01-2023 20:15 Etten-Leur De Nobelaer  www.denobelaer.nl
28-01-2023 20:15 Bussum Spant!  www.spant.org
03-02-2023 14:00 Rotterdam Kantine Walhalla www.theaterwalhalla.nl
04-02-2023 20:30 Winsum De Hoogte www.skkw.nl
08-02-2023 20:30 Alphen aan den Rijn Castellum  www.theatercastellum.nl
09-02-2023 20:15 Noordwijk De Muze www.demuzenoordwijk.nl
12-02-2023 15:00 Veendam vanBeresteyn  www.vanberesteyn.nl
17-02-2023 20:00 Ulft DRU Industriepark  www.drucultuurfabriek.nl
18-02-2023 20:15 Meppel Schouwburg Ogterop  www.schouwburgogterop.nl
24-02-2023 20:00 Rijssen Parkgebouw Rijssen www.parkgebouw.nl
25-02-2023 20:15 Hoogezand Kielzog  www.kielzog.nl
26-02-2023 20:15 Heiloo De Beun www.debeun.nl
03-03-2023 20:15 Barendrecht Theater het Kruispunt  www.theaterhetkruispunt.nl
04-03-2023 20:15 Valkenswaard Theater De Hofnar www.hofnar.nl
07-03-2023 20:00 Amsterdam VU Griffioen www.griffioen.vu.nl
08-03-2023 20:30 Cuijk Schouwburg Cuijk  www.schouwburgcuijk.nl
09-03-2023 20:00 Veenendaal Theater Lampegiet www.lampegiet.nl
17-03-2023 20:15 Waddinxveen Cultuurhuys De Kroon  www.cultuurhuysdekroon.nl
18-03-2023 20:30 Roelofarendsveen HAL60 www.wijpresenteert.nl
19-03-2023 15:00 Rucphen Agora www.agorarucphen.nl/
23-03-2023 20:15 Ommen Theater Carrousel  www.theatercarrousel.nl
24-03-2023 20:15 Papendrecht Theater De Willem www.theaterdewillem.nl
25-03-2023 20:15 Nunspeet Veluvine Nunspeet  www.veluvinenunspeet.nl
30-03-2023 20:15 Zevenaar Kunstwerk! Het Musiater www.hetmusiater.nl
31-03-2023 20:15 Hellevoetsluis Theater Twee Hondjes  www.theatertweehondjes.nl
01-04-2023 20:30 Wijk bij Duurstede Calypso Theater www.calypsotheater.nl
06-04-2023 20:15 Oldenzaal Stadstheater De Bond  www.stadstheaterdebond.nl
07-04-2022 20:15 Groenlo De Mattelier www.demattelier.nl
14-04-2023 20:15 Amersfoort Flint (AFASzaal www.flint.nl
22-04-2023 20:15 Nistelrode Nesterlé  www.nesterle.nl
f t g
Zaterdag 26 nov 2022 © Joris Linssen & Caramba