Speellijst Joris Linssen & Caramba - Dichterbij - seizoen 2021/2022
01-10-2021 20:30 Winterswijk Theater De Storm (Kleine Zaal) www.theaterdestorm.nl
08-10-2021 20:30 Rijen C.C. De Boodschap (Grote Zaal) www.ccgr.nl
10-10-2021

15:00

 

Assen DNK (Rabo Zaal (KZ)) www.dnk.nl
14-10-2021 20:30 Hoofddorp Schouwburg De Meerse (Kleine Zaal) www.demeerse.nl
17-10-2021 16:00 Den Helder De Kampanje (Koninklijke Marine Stadshal) www.kampanje.nl
22-10-2021 20:30 Deventer MIMIK (Grote Zaal) www.mimik.nl
23-10-2021 20:15 Hoogerheide Podium Kloosterhof (Grote Zaal) www.podiumkloosterhof.nl
28-10-2021 20:15 Nijverdal ZINiN Theater (Grote Zaal) www.zinin.com
29-10-2021 20:00 Bilthoven Theater Het Lichtruim (Grote zaal) www.theaterhetlichtruim.nl
04-11-2021 20:30 Amstelveen Schouwburg Amstelveen (Kleine Zaal) www.schouwburgamstelveen.nl
07-11-2021 14:30 Druten Agora Theater (Grote Zaal) www.agoratheater.nl
13-11-2021 20:15 Houten Theater Aan de Slinger (Theaterzaal (GZ)) www.theateraandeslinger.nl
19-11-2021 20:00 Tiel Agnietenhof (Kleine Zaal (KZ)) www.agnietenhof.nl
21-11-2021 15:00 Wieringerwerf De Cultuurschuur (Grote Zaal) ww.decultuurschuur.nl
27-11-2021 20:00 Zeewolde The Lux (Grote Zaal) www.zeewoldelive.nl
28-11-2021 15:00 Hardenberg De Voorveghter (Grote Zaal) www.voorveghter.nl
07-01-2022 20:15 Winschoten Cultuurhuis De Klinker (Kleine Zaal) www.indeklinker.nl
08-01-2022 20:00 Veenendaal Theater Lampegiet (Grote Zaal) www.lampegiet.nl
09-01-2022 14:30 Oisterwijk Tiliander (Grote Zaal) www.tiliander.com
13-01-2022 20:15 Valkenswaard Theater De Hofnar (Grote Zaal) www.hofnar.nl
14-01-2022 20:30 Hoorn Schouwburg Het Park (Othellozaal met arena-rijen (MZ)) www.hetpark.nl
15-01-2022 20:15 Veendam vanBeresteyn (Grote Zaal) www.vanberesteyn.nl
20-01-2021 20:00 Begen op Zoom Theater den Enghel www.theaterdenenghel.nl
21-01-2022 20:30 Gouda De Goudse Schouwburg (Kleine Zaal) www.goudseschouwburg.nl
22-01-2022 20:15 Soest Theater Idea (Grote Zaal) www.ideacultuur.nl/theater
27-01-2022 20:15 Woerden Het Klooster  (Grote Zaal) www.kloosterwoerden.nl
28-01-2022 20:15 Coevorden Theater Hofpoort (Grote Zaal) www.theaterhofpoort.nl
30-01-2022 15:00 Brielle BREStheater (Grote Zaal) www.brestheater.nl
04-02-2022 20:00 Rilland Dorpshuis Luctor et Emergo  (Grote Zaal) www.podiumreimerswaal.nl
05-02-2022 20:15 Almelo Theater Hof 88 (Theaterzaal) www.hof88.nl
06-02-2022 20:30 Amersfoort De Lieve Vrouw (Theaterzaal (GZ)) www.lievevrouw.nl
11-02-2022 20:00 IJsselstein Fulcotheater (Grote Zaal) www.fulcotheater.nl
12-02-2022 20:30 Doetinchem Schouwburg Amphion (De Gelderlander Zaal (KZ))> www.amphion.nl
13-02-2022 15:00 Dongen De Cammeleur (Grote Zaal) www.donckhuys.nl
18-02-2022 20:15 Hendrik-Ido-Ambacht CC Cascade (Grote Zaal) www.stichting-cascade.nl
19-02-2022 20:15 Heemstede Theater de Luifel  (Grote Zaal) www.podiaheemstede.nl
20-02-2022 15:00 Rotterdam Kantine Walhalla (Kantine Walhalla) www.theaterwalhalla.nl
24-02-2022 20:30 Voorburg Theater Ludens (Grote Zaal) www.theaterludens.nl
25-02-2022 20:30 Enschede De Kleine Willem (De Kleine Willem) www.wilminktheater.nl
26-02-2022 20:00 Goes Theater de Mythe  (Grote Zaal) www.zeelandtheaters.nl
04-03-2022 20:15 Oldenzaal Stadstheater De Bond (Grote Zaal) www.stadstheaterdebond.nl
05-03-2022 20:00 Amsterdam Griffioen (Grote Zaal) www.griffioen.vu.nl
06-03-2022 13:30 Best 't Tejaterke (Grote Zaal) www.tejaterke.nl
10-03-2022 20:30 Alphen (NB) Streektheater Den Heuvel (Grote Zaal) www.denheuvel.org
11-03-2022 20:15 Drachten Schouwburg De Lawei (Roel Oostrazaal (MZ)) www.lawei.nl
17-03-2022 20:15 Baarn Theater de Speeldoos (Grote Zaal) www.speeldoosbaarn.nl
19-03-2022 20:30 Oostzaan Theater de KunstGreep (Grote Zaal) www.theaterdekunstgreep.nl
23-03-2022 20:15 Veldhoven Theater de Schalm (Grote theaterzaal) www.deschalm.com
24-03-2022 20:15 Waalwijk Theater De Leest (Rabozaal (GZ)) www.deleest.nl
25-03-2022 20:15 Dordrecht Energiehuis (Machine 3) www.kunstmin.nl
26-03-2022 20:15 Sassenheim 't Onderdak (Grote Zaal) www.hetonderdak.nl
01-04-2022 20:15 Vianen Theater Helsdingen (Blauwe Zaal (GZ)) www.theatervianen.nl
02-04-2022 20:00 Bovenkarspel Theater Het Postkantoor (Grote Zaal) www.hetpostkantoor.info
03-04-2022 20:30 Rosmalen Perron-3 (Theaterzaal (GZ)) www.perron-3.nl
07-04-2022 20:30 Zoetermeer Stadstheater (Kleine Zaal) www.stadstheater.nl
08-04-2022 20:30 Zeist Hotel Theater Figi (Willem Pijperzaal (KZ)) www.figi.nl
09-04-2022 20:15 Gemert Eendracht (Grote Zaal) www.eendracht-gemert.nl
14-04-2022 20:30 Amsterdam Meervaart (Blauwe zaal (KZ))  
15-04-2022 20:00 Sittard-Geleen Schouwburg De Domijnen (Grote Zaal) www.dedomijnen.nl
f t g
Donderdag 21 okt 2021 © Joris Linssen & Caramba